CO SI PŘEČÍST?:

SPŘáTeLuJu             ReKLaMKy PiŠ SeM ‼◄  

...♥ ►PoDMíNKy PRo SBénka◄             

DNeSKa?...HrůZa

24. září 2010 v 20:39 | KiSs =* |  ► Deníček ◄
Ve článku najdete tyto věci:

1) Škola - Celkový dojem z dnešní školy
2) Nejhorší předmět,co jsme dneska měli... Tělocvik
3) Venku
4) Zamyšlení-Cesta busem
5) Teď večer

A to by mělo být asi všechno... Jestli Vás tyhle věci zajímaj... Tak *CLICK ON CČ*

1)
No,dneska jsem měla do půl druhý....šest hodin... Pruda.
Měli jsme Češtinu,Dějepis,Angličtinu,Němčinu,Tělocvik a Občanku.
Bylo to příšerný. Dneska to vůbec neutíkalo.
Vzhledem k tomu,že teď bude prodlouženej víkend,vůbec to nechtělo zkončit. Ne a ne zazvonit. Teď máme totiž sobotu a neděli,potom v pondělí ředitelský volno a v úterý je státní svátek.
Prostě už mám čtyři dny pohodu...Dcl si dáchnu od tý školy....

Takový volno bych potřebovala častějš...A,pár lidí v mím okolí,no,co si budeme nalhávat,potřebovali by ho taky.
No,třeba moje učitelka angličtiny. Dneska jsme měli ájinu,jak už víte,no a máme chodit do učebny "za pět minut zvoní". Prostě,pět minut před začátkem hodiny ( po přípravnym zvonění ). No,dneska šli dva kluci ještě před zazvoněnim. Když zazvonilo a zbytek naší skupiny šel nahoru do učebny,už stála před dveřma učitelka a řekla: ,,Jdeš pozdě na hodinu. Zapíšu tě do kázeňáku." řekla to celkem brutálně.
Když jsme došli s kámošem do třídy,koukali jsme na sebe jako jitrnice a dost jsme se divili,proč jsme v kázeňáku,když jdeme akorát. Nepochopila jsem ...
Asi za tři minuty přišla a začla se omlouvat,že si neuvědomila,že anglina začne až za asi 2-3 minuty. Šla na chodbu a zazvonilo. Do třídy přišla asi po 5ti minutách. Mezitim jsem si povídala s tim kámošem,se kterym jsem přišla do třídy: ,,Hele,ta už fakt potřebuje ty čtyři dny volna. Nejdřív nás seřve,že jdeme pozdě,přitom jsme šli relativně brzo. A potom přijde na hodinu pozdě. Je to normální?"
Na což mi řekl: ,,No,asi neni. Potřebuje pauzu. Je toho na ní hodně" a začal se smát. Já jsem se neufržela a taky jsem se začla gebit.
_________________________________________
2)
Tělocvik byl dneska příšernej. Musela jsem si odběhnout běh školou,protože jsem ho nedoběhla. Doběhla jsem jenom 2 kola ze tří. Jinak,ten běh školou může bejt tak 800-1 000 metrů.
Musím říct,celkový čas 8.18 mě fakt potěšil.
Když jsem se rozběhla,až do půlky druhého kolečka jsem ještě běžela celkem v pohodě. Když jsem ale běžela po druhé do takového menšího kopce,začlo mě bodat na plicích a dost mě bolelo z toho dejchání v krku. Já trpím na velký mandle. ( Myslim,že jsou to nosní. Jsou to prostě ty,na který vidíte,když otevřete pusu.) No a kvůli tomu se mi prostě hůř dostává kyslík no. Prostě jsem se nemohla z hluboka nadechnout. Docela humus.
Potom jsem musela ještě odběhnout 60metrů. Ale vzhledem k tomu,že jsem byla příšerně unavená a zpocená z toho běhu školou,uběhla jsem to za dost dlouhej čas. Uběhla jsem to za 12.8 s. Myslim,že kdybych nebyla po tom běhu,uběhla bych to za 11.3 nebo i rychlejš.
No...Tělák byl prostě příšernej. Nesnáším tělocvik. Nejhorší bylo,že jsem šla upocená a unavená z těláku na Občanku!!! No,příšerný!
_________________________________________
3)
Když jsem přišla ze školy,šla se mnou i kámoška,který jsem půjčila svoje náušničky,který jsem si koupila v CAčku za kilo. Je to šest smajlíků. Já mám o dvě dírky víc. Kámošce jsem pučila 3 smajlíky. No,jinak,byli jsme s tou kámojdou ve Fóru. Jen tak se cournout. Vlastně,kromě toho,že jsme si koupili zmrzku a potom gyros jsme nedělali vůbec nic. Jenom jsme tak courali. Nevím,co bych vám o svím odpoledni mohla ještě říct. Prostě jsem byla ve Fóru a courala po krámech a nebo jedla xD Víc vám říct nemůžu,protže víc toho nebylo.
__________________________________________
4)
Jeli jsme z Míráku domů 54,sedla jsem si s kamarádkou do první řady,blíž u řidiče,u prostředních dvěří. Když jsme dojeli na zastávku "na znamení" ( Důlce ),nastoupil nějaký zvláštní kluk,který si sedl naproti mě. Koukala jsem na něj přes ta dvě skla,která rozdělují dveřní prostor od prostoru,kde jsem seděla já a kde seděl on.
Když se na mě podíval,podívala jsem se mu do očí. Měl je blankytně modré. Naprosto mu neladily s jeho krásně lesklýma černýma vlasama. Byl docela hezkej,ale nekoukala jsem na to,jak vypadal,ale na to,jaký měl pohled.
Jeho pohled byl zamyšlený,váhavý a trošku smutný. Když se mi ale zadíval do očí,jeho oči mě naprosto uchvátili. Kdyby mi kamarádka nedupla omylem na nohu,ani bych se nezvedla na naší zastávce. Toho kluka asi dlouho nevyženu z hlavy. Ty jeho krásné,modré,zamyšlené oči plné váhavosti. Tenhle kluk byl zvláštní...
___________________________________________
5)
Teď večer už jenom koukám na telku,píšu na blog a tak různě koukám na net. Každou chvíli se mi tady ukládá ten příšerně dlouhej článek.
Před chvílí jsem byla se svým psem a už je přece jen dost tma. Když jsem vylezla z chodby,kde máme byty,na chodbu,kde jsou výtahy,slyšela jsem výkřik. Lekla jsem se a to tak,že jsem málem dostala škytavku. Když jsem pak otevřela dveře a vešla na chodbu,kde máme schodiště a zároveň dveře z domu,slyšela jsem nějaké hlasy,které říkali:,, Kde je? Musíme jí najít?" a nějaký druhý hlas řekl: ,,Ta potvora. Utekla. Dělej,jdem!"
Tak jsem se bála,že jsem pořád znova mačkala vypínač,aby se na chodbě nezhaslo a rychle zavolala psa domů a zaběhla do bytu. Měla jsem nervy. Myslela jsem,že budu mít žaludeční vředy. Takhle hodně jsem se už dlouho nebála. A můj strach byl o to horší,protože jsem věděla,že se u nás v domě schází feťáci,kteří dokáží být dost nebezpeční.
Bála jsem se fakt!
Jsem ráda,že už zase sedím sama doma u telky a kompu a můžu se v klidu rozvalit na gauči. Bože,bylo to strašný! No,podle mě moc koukám na horory,takže jsem se tolik vyděsila. Třeba to nic nebylo. Řešit to nehodlám...
__________________________________________

No,tak se mějte krásně a užijte si zbytek večera...Pá a dobrou...no,teda,jenom Pá...spát ještě nejdu...
ZATÍM PÁ,VAŠE KiSs =*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Přidej se k nám !