CO SI PŘEČÍST?:

SPŘáTeLuJu             ReKLaMKy PiŠ SeM ‼◄  

...♥ ►PoDMíNKy PRo SBénka◄             

Kámoška mi půjčila knížku

18. září 2010 v 22:34 | KiSs =* |  ► Deníček ◄
Ahojky a dobrý "večer". Když jsem byla na tý oslavě,tak jsme poslední hodinu byli na oslavě jenom já,kámoška a její kamarád ( můj idol )...
Když už se nám nechtělo tancovat a byli jsme přejedený dortem,šli jsme do kámoščinýho pokoje.
Její rodiče na chvíli odešli z bytu - asi šli s Navil ( jejich pejsek ).
Byli jsme tam sami,domů se nám nechtělo a tak jsme si vzali nějaký její knížky a četli si.

Click on CČ


Kamarádka a já jsme si ke čtení lehly na její postel a můj idol si lehl vedle nás na zem. Jenom si dal pod hlavu polštář. Když už jsme četly asi půl hodiny,ozval se:
,,Holky,tady je nějaký ticho. To se mi nelíbí!" smál se
,,No,jestli sis nevšiml,jsi v knihomolskym klubu! Tady má být ticho!" Smála jsem se taky ,,A víte vůbec,že knihu můžete mít otevřenou pouze na 90 stupňů,abyste nepoškodil hřbet knihy?" Smála jsem se ještě víc.
,,No,a to ještě nevíte,že ta kniha,kterou máte vy,může být otevírána pouze na 80 stupňů,jelikož má slabý hřbet." Vložila se kámoška
,,Aha. No,dámy,myslim,že knihomolskej klub neni pro mě" dodal...
,,Psssssst!" řekla jsem a málem jsem spadla z postele na něj. Byla jsem totiž blíž k němu - na kraji postele.
,,Oh,pardon pardon." špitl a zase jsme se všichni zabrali do čtení.

Ta knížka,kterou mi kamarádka pučila se jmenuje Modrá je barva nočních děsů a napsala ji nějaká Laurie Faria Stolarz. Tu knížku jsem viděla poprvý...musím říct,říká se,Nesuď knihu podle obalu, ale v tomhle případě se nedalo dělat nic jinýho. Ta knížka má tak hezů obal a super název,že jsem neodolala a zabořila do ní čumák. Musím říct,tahle knížka má nejenom super název a fakt originální obálku,ale i obsah knížky se mi zatím líbí moc.

Na přečtení knihy mám pár dní. Ve čtvrtek jdeme s kámoškou do nákupka a při tý příležitosti jí hned chce vrátit xD To víte,její nejoblíbenější xD
Knížka má jenom 200 stránek a 35 kapitol. Já už jsem v kapitole 6 na straně 29. Tímhle tempem tu knížku mám v úterý přečtenou =)

Musím říct,že knížku vyloženě doporučuju. Je to taková směs. Trošku horor,malinko krimi a trošinku takovej "román pro holky".

Tenhle článek je docela dlouhý,ale nikdo vás nenutil ho číst =)
Teď vám řeknu,o čem je knížka (resp. co je na obalu xD )

Stacey skrývá hodně tajemství - city k Chadovi,který je pořád tak trochu kluk její nejlepší kamarádky,kouzla a čáry,jež v ní dřímají a které ji naučila probouzet její babička a noční můry,sny,které předpovídají strašnou a děsivou budoucnost. Stacey se v sobě snaží najít dostatek odvahy,aby jimi prošla až do konce a pochopila jejich poselství. Zdá se totiž,že její spolubydlící a kamarádce hrozí velké nebezpečí.

Když to takhle čtete na obalu,je to nuda,ve skutečnosti je to o docela něčem jinym...teda,aspoň podle toho,co jsem přečetla...musím říct,že pro ty,co maj rádi "horory" a rádi se ponoří do světa knih,je pro ně tahle knížka fakt super.

Kamarádka moc ráda čte a díky ní jsem dneska začla vnímat,že každá knížka jinak voní.
Ne,nejsem blázen. Naprosto vím,co říkám.
Teď jsem vlastně začala "cítit" tu specifickou vůni každé té knihy.
Pozor - knihomol ještě nejsem
Jenom jsem cítila z každé knihy takovou zvláštní vůni. Ta knížka,kterou právě čtu,má takovou jakoby "hororovou" vůni. Jo,když mi tohle říkala kámoška,taky jsem se divila,co je hororová vůně. Až dokuď jsem si k tý knížce nečichla.
Má doma v knihovničce hodně knížek. Ona četla "Zatmění". Dala mi k tý knížce čuchnout a opravdu,voněla tak trošku lesem...nevím,cejtila jsem v tom trošku les...asi už blázním...
Dělám z jedné pitomé knihy takovou aféru. Hm,blbost!

No,řekla bych,že už vás asi moje blekotání uspává a jestli ne,tak ještě začne xD

Vážně všem doporučuju tuhle knížku si přečíst. Je to dobrá knížka...

No,přeju všem dobrou noc. Jentak mimochodem,ta knížka se jmenuje Modrá je barva nočních děsů a je od spisovatelky,která se jmenuje Laurie Faria Stolarz. Tak,přeju příjemný čtení,jestli jí budete číst,tak dobrou noc a žádný noční děsy =)

Pá,vaše KiSs =*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Přidej se k nám !