CO SI PŘEČÍST?:

SPŘáTeLuJu             ReKLaMKy PiŠ SeM ‼◄  

...♥ ►PoDMíNKy PRo SBénka◄             

Spisovatel...

14. září 2010 v 12:58 | KiSs =* |  Moe TWoRBa =)
Napsala jsem takovou povídku ...snad se bude líbit =)

Click on CČ =)Mladý spisovatel Travis Mollon bydlil se svou přítelkyní Lisou v nevelikém domě poblíž Londýna.
Každé ráno se probouzel v šest hodin a šel psát svou již druhou knihu "Skin",na které pracoval půl roku.
Lisa chodila do zaměstnání kolem sedmé hodiny ranní a vracela se kolem páté odpoledne.Travis měl tedy celé dny na to,aby psal svou knihu.

Když si jednou ráno,bylo 6.8.1993,kolem osmé hodiny sedl ke svému psacímu stroji a začal psát,z jeho pracovny se neozývalo nic jiného,než cvakání kláves,občasné cinknutí psacího stroje a šustění papíru. Travis miloval svou práci jak nejvíce to šlo. Věnoval se své knize v naprostém soustředění a nic ho nedokázalo vyrušit. Byl naprosto uzavřený ve svém knižním světě.
  Kvůli jeho práci se s ním rozešla už velká spousta žen,ale Lisa milovala Travise z celého srdce. Věřila,že až Travis dokončí svou druhou knihu,bude na ni mít více času a postupně založí rodinu. Travis však měl jiné plány. Chtěl se svou druhou knihou proslavit a odjet na dovolenou,kde by načerpal námět pro svou další knihu.
  Kolem čtrnácté hodiny došly Travisovi papíry,které nutně potřeboval. Rozhodl se tedy zajít do obchodu,kde si koupil balík papírů a opět se vrátil ke svému psacímu stroji. Rozdělal balík s čistě bílými papíry a okamžitě a bez váhání jeden zasunul do psacího stroje.
  Ten den se Lisa vrátila z práce dříve. Doma byla ve tři hodiny odpoledne,aby mohla trošku poklidit a udělat něco k jídlu,jelikož ten večer měla přijít na návštěvu Lisina matka. Lisa měla totiž druhý den narozeniny. Travis by si přes hlasité cvakání psacího stroje ani nevšiml,že je Lisa doma,kdyby se za ním Lisa nevynořila a nepromluvila na něj. Travis se Lisy lekl,měla být v práci ještě dvě hodiny,ale i přesto ji mile přivítal. Lisa se chtěla optat Travise,jak to jde s jeho knihou on však byl rychlejší a hned začal vykládat,jak skvěle pokračuje a že kniha bude mít velký úspěch. Lisa se jen suše pousmála a odebrala se do kuchyně udělat pohoštění pro svou matku.
  Bylo půl sedmé a ozval se zvonek. Byla to Lisina matka. Lisa ještě křikla na Trava,že je tu matka,ať si jde sednout do obývacího pokoje. Lisina matka totiž nesnáší,když Trav píše a Lisy si ani nepovšimne. Když Travis uviděl maminčin koláč,okamžitě na něj dostal chuť. Dominica,tak se jmenovala,se však na Travise pouze ironicky usmála a šla s Lisou do kuchyně. Travis šel za nimi,ale dámy probíraly ženské záležitosti. Travis tedy odešel zpět do své pracovny. Ozývalo se z ní cvakání a cinkání a občas nějaké to funění.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 daja 0.0 daja 0.0 | Web | 15. září 2010 v 14:07 | Reagovat

ahoj z klikačky se nic nepovedlo jen animace zde :http://upravenefotky.blog.cz/1009/ikony-for

2 ×Nelča× ×Nelča× | Web | 24. října 2010 v 8:43 | Reagovat

Pěkná povídka! Vážně! Bude pokračování? Nebo je? Já nevím! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Přidej se k nám !